Čaje Basilur

Čaje Basilur

Čaje BASILUR – potěší a osvěží
BASILUR TEA EXPORT LTD je firma, která vznikla za účelem vytvořit z čaje něco jedinečného a exkluzivního, co se nedá jen tak napodobit. Doménou čajů Basilur je spojení prémiové kvality a nevšedního designu. Vzhledem k tomu, že čaj je zpracován a balen ve stejné zemi, kde se pěstuje, je zaručena i jeho čerstvost. Společnost Basilur klade vysoký důraz na kvalitu – od trhání, přes třídění až po balení, vše je pečlivě sledováno, a určuje standard pro výrobu těch nejkvalitnějších čajů.

Kolekce čajů BASILUR pochází z rozdílných čajových plantáží, které se rozdělují podle nadmořské výšky a regionu. Mezi regiony patří Uva, Dimbula, Nuwara Eliya, a další. Tyto oblasti jsou po celém světě známé produkcí Cejlonských černých čajů. Předurčují je k tomu ideální klimatické podmínky, jemné celoroční srážky a půda bohatá na potřebné minerály. Dalším důležitým aspektem čajových kolekcí Basilur jsou přísady, které se do vybraných řad přidávají. Tyto přísady se získávají z celého světa, a je dbáno na kvalitu a přírodní původ těchto surovin. Čajové řady Basilur netvoří pouze čistě černé čaje, nalezneme mezi nimi i čaje čistě zelené, druh Oolong, i čaje s kousky ovoce a bylinek.

Čaje BASILUR jsou unikátní – jsou zabaleny a odeslány během několika dnů po sklizni. Míchají a vyrábějí je čajoví mistři s bohatými zkušenostmi. Nejlepší kvalita čaje BASILUR v kombinaci s ohromujícím množstvím různých příchutí, přírodního ovoce a bylin činí příjemný a osvěžující zážitek z každého šálku tohoto mimořádného čaje.

Vynikající balení a jedinečná chuť čaje BASILUR z něj dělá perfektní dárek pro každou příležitost.